Yükleniyor...

FİLO MASTER

BP’den Taşıtmatik’li iş ortaklarına ayrıcalıklı platform;

BP Türkiye, filo müşterilerinin akaryakıt giderlerinde tam kontrolü sağlamaları , ve tüm yakıt işlemlerinde kolaylık ve zaman kazanmaları amacıyla oluşturduğu BP Taşıtmatik’in sunduğu hizmetleri zenginleştirerek sektörde bir ilk olan BP FiloMaster platformunu müşteriyle buluşturuyor.

108 yıldır Türkiye’de müşterilerine en iyi hizmeti vermek için öncü çalışmalarını devam ettiren BP Türkiye, BP Taşıtmatik ile filo müşterilerine sunduğu hizmeti zenginleştirerek iş ortaklarına özel, BP FiloMaster’ı hayata geçiriyor. 20 yılı aşkın süredir filolara sunduğu BP Taşıtmatik’in özel tasarlanan otomasyon sistemi sayesinde ticari müşterilerinin akaryakıt alışverişlerinde birçok avantaj sağlayan BP Türkiye, filo yönetimi sektöründe bir ilki müşterileriyle buluşturmanın gururunu yaşıyor.

Sadece BP Taşıtmatik müşterilerininin kullanımı için hazırlanan BP FiloMaster’ın yenilikçi, avantajlı ve ayrıcalıklı dünyası ile müşteri memnuniyetini de her zaman olduğu gibi en üst seviyede tutmayı hedefliyor.

Günlük operasyonel maliyetleri düşürmeyi amaçlayan teklifler sunan bu sistem sayesinde; seyahat, sigorta, sağlık, ofis malzemesi, araç bakımı, araç kiralama, ofis temizliği, kurumsal eğitim gibi her ölçekten ticari firmaya avantajlı kurumsal çözümler öneriyor. BP FiloMaster platformunda sunulan avantajlı tekliflerden ücretsiz olarak faydalanabilmek için BP Taşıtmatik’li olmak yeterli oluyor. BP’nin Taşıtmatik’li iş ortakları, bptasitmatikonline.com sitesi aracılığıyla yaptıkları yakıt alımlarının yanı sıra özel hazırlanmış avantajlı teklifleri görüntüleyebiliyorlar.

BP Taşıtmatik avantajları Türkiye’nin dört bir yanında

BP Türkiye; Taşıtmatik sistemi ile araçtan inmeden ödeme imkânı, ikmal sırasında ödeme yapmadan akaryakıt giderlerinde tam kontrol, hatalı yakıt alımının önüne geçme, tek fatura imkânı, otomatik ödeme seçeneği, faturayla birlikte sunulan akaryakıt alım raporu ve limitlendirme gibi ayrıcalıklar sunuyor.

BP Taşıtmatik dünyasının avantajları ile detaylı bilgi bptasitmatik.com aracılığı ile potansiyel ve mevcut iş ortaklarımıza duyuruluyor.